قوانین

Posted on Posted in دسته‌بندی نشده

۱- اولین و مهمترین اصل در دوره رعایت نظم است . در صورت مشاهده هرگونه بی نظمی و ایجاد اختلال در روند برگزاری دوره سرپرست دوره مطابق با آیین نامه اجرایی برخورد خواهد کرد و در صورت تکرار ،از ادامه حضور در اردو ممانعت به عمل می آید.
۲- دوره رأس ساعت ۷:۳۰ صبح شروع می شود ، دانش آموزان عزیز ۱۰ دقیقه قبل باید در مکان دوره حضور داشته باشند.
۳- در ایتدای هر روز حامیان دوره تلفن همراه دانش آموران را ضبط می نمایند . فقط و فقط در زمان های استراحت حق استفاده از تلفن همراه را دارید.
۴- در تمام طول دوره مسئولیت حفظ و نگهداری وسائل شخصی با خود دانش آموزان بوده و دانشگاه فردوسی مشهد  هیچگونه تعهدی نسبت به مفقود شدن اشیاء ندارند.
۵- دانش آموزان باید در حفظ و نگهداری فضای مطالعاتی دانشگاه فردوسی مشهد  دقت نمایند . بدیهی است در صورت وارد کردن هرگونه خسارت ، دانش آموز ملزم به جبران خسارت وارده می باشد.
۶- دانش آموزان ملزم به رعایت حجاب اسلامی و سایر شئونات اخلاقی می باشند.
۷- دانش آموزان ملزم به رعایت زمانبندی اعلام شده از سوی کادر اجرایی دوره می باشند.
۸- دانش آموزان به هیچ وجه حق خروج از دوره را قبل ساعت ۷:۳۰ عصر ندارند.
۹-شروع دوره ۲۵ اسفند ماه می باشد و آخرین روز دوره ۱۲ فروردین می باشد .لازم به ذکر است دوره در ۱ فروردین تعطیل خواهد بود و روز ۲۹ اسفند فقط تا ساعت ۱۶ دایر خواهد بود.
۱۰- رعایت احترام در برخورد با حامیان و سرپرستان دوره الزامی بوده و در صورت مشاهده هرگونه بی احترامی مطابق با آیین نامه اجرایی با دانش آموز متخلف برخورد می شود.
۱۱- دانش آموزان موظفند هرگونه انتفاد و نارضایتی را فقط به سوپروایزر دوره اطلاع دهند تا اقدامات لازم برای رفع آن انجام گردد.
۱۲- در صورتی که رفت و آمد دانش آموزان بر عهده شخص خاصی است (پدر،مادر،…) والدین باید قبل از شروع دوره آن فرد را معرفی نمایند تا کارت تردد در دانشگاه فردوسی مشهد برای آن فرد صادر شود،سرپرست اجازه خروج دانش آموز از دوره را با شخص دیگری نخواهد داد.
۱۳- در طول دوره حامیان مسئول ارتباط با والدین و مشاور دانش آموزان هستند. لذا از والدین نهایت همکاری با آن‌ها را خواستاریم.
۱۴- شماره تلفن های : ۳۸۸۰۶۴۶۳ و ۰۹۳۷۲۴۶۶۳۴۳ جهت ارتباط مستقیم والدین با سریرستان دوره می باشد.
۱۵- دانش آموران ملزم به رعایت نظافت محیط و بهداشت فردی می باشند.
۱۶- ورود و خروج دانش آموزان به دانشگاه فردوسی فقط و فقط با کارت صادر شده برای آنها میسر است لذا کارت خود را فراموش نکنید
۱۷- دانش آموزان باید تا ۲۴ اسفند تمامی مدارک لازم را به مسئولین دوره تحویل دهند.
(مدارک لازم : فتوکپی شناسنامه ، فرم رضایتنامه ولی ،۱ قطعه عکس ، ۳ کارنامه آخر آزمون آزمایشی،امضای فرم تعهد)

۱۸- گروه کوشش اجازه استفاده از نام دانش آموزان رتبه برتر کنکور سراسری را دارد.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *